Kalender

 

01.01.2022     Broneeritud  

22.01.2022     Kapteni Kelder, Tartumaa (juubel)  

11.02.2022     Villa Andropoff, Pärnumaa (Eesti Autokoolide Liidu seminar)

19.02.2022     Kunda, Lääne-Virumaa (juubel)

26.02.-26.03.2022      Puhkus

09.04.2022     Broneeritud

22.04.2022     Broneeritud

23.04.2022     Broneeritud

30.04.2022     Villa Andropoff, Pärnumaa (juubel)

06.05.2022     Venevere, Lääne-Virumaa

21.05.2022     Sulbi Magasiait, Võrumaa (juubel)

04.06.2022     Glehni Loss, Harjumaa (juubel)

10.06.2022     Broneeritud

11.06.2022     Broneeritud

18.06.2022     Juubel

22.06.2022     Broneeritud

23.06.2022     Broneeritud

24.06.2022     Broneeritud

25.06.2022      Broneeritud

01.07.2022     Broneeritud

02.07.2022     Villa Nõva, Läänemaa (juubel)

08.07.2022     Valkla Forell, Harjumaa (Ööpüük)

16.07.2022     Eesti Põllumajandusmuuseum, Tartumaa (juubel)

22.07.2022     Broneeritud

23.07.2022     Pulga kodukohvik, Pärnumaa

29.07.2022     Broneeritud

30.07.2022     Broneeritud

05.08.2022     Broneeritud

06.08.2022     Broneeritud

13.08.2022     Broneeritud

27.08.2022     Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa (juubel)

02.09.2022     Villa Andropoff, Pärnumaa (Autokoolide Liidu sünnipäev)

03.09.2022     Vasalemma seltsimaja, Harjumaa (tantsuõhtu)

10.09.2022     Broneeritud

16.09.2022     Broneeritud

17.09.2022     Broneeritud

23.09.2022     Broneeritud

08.10.2022     Aida Peosaal, Tartumaa (juubel)

14.10.2022     Broneeritud

15.10.2022     Broneeritud

21.10.2022     Šašlõkibaar Karavan, Rapla (juubel)

12.11.2022     Tabani Puhketalu, Lääne-Virumaa (juubel)

19.11.2022     Sofi Peosaal, Tartumaa (juubel)

02.12.2022     Lossispaa Wagenküll, Valgamaa (jõulupidu)

10.12.2022     Suhkruait, Tihemetsa, Pärnumaa (avalik üritus)

16.12.2022     

17.12.2022     Uusna külamaja, Viljandimaa (jõulupidu)

30.12.2022     Broneeritud

31.12.2022     Broneeritud

13.01.2023     Lääne-Virumaa (juubel)

04.02.2023     Matsu Talu, Ida- Virumaa (juubel)

11.02.2023     Glehni Loss, Harjumaa (juubel)

24.02.2023     Tamsalu Kultuurimaja, L- Virumaa (Eesti Vabariigi aastapäeva tantsuõhtu)

25.02.2023     Kõmsi Rahvamaja, Pärnumaa (juubel)

29.04.2023     Äksi Motorantso, Tartumaa (juubel)

19.05.2023     Broneeritud

20.05.2023     Broneeritud

27.05.2023     Sangaste Kultuurimaja, Valgamaa (tantsuõhtu)

17.06.2023     Sulu, Märjamaa (suguvõsa kokkutulek)

14.07.2023     Tallinn (juubel)